Fotokopi Kiralama

Fotokopi maliyetinizi azaltmak için akıllıca bir çözüm

Sayfa başı esasına dayanan kiralama uygulamasıyla, makine maliyetinden, tonerden ya da bozulma durumlardan servis maliyetlerden kurtulabilirsiniz.

Servisimiz hızlı ve dinamiktir
Cihazların genel servislerine nazaran daha hızlı ve çabuk yanıt alabileceğiniz bir genç ve dinamik bir ekibe sahibiz. Firmanıza kiraladığımız cihazların bozulması durumunda bizden çok hızlı bir şekilde destek alabilir, -1-2 gün içerisinde- sorununuzu çözebilirsiniz.

Teknik servise ücret ödemek yok
Sık sık bozulan, yazıcı ve fotokopi makinelerine her seferinde servis ücreti ödemekten sıkılmadınız mı? Fotokopi makinesi kiralaması yaparak servis maliyetinizi azaltabilirsiniz.

Toner değişimlerinde ödeme yok
Kira ücretinize dahil olarak toneriniz bittiği anda bizi arıyorsunuz ve biten tonerlerinizi -kullanımdaki ve yedek toner- yeniliyoruz. Teknik servisimiz firmanıza geliyor ve yeni tonerleri getiriyor.

Kaç çeşit kiralama uygulaması var? Uygulamaların farkı ne?
Kiralama ve kopyabaşı adını verdiğimiz iki farklı uygulamamız bulunmaktadır.

Kiralama uygulamasında makinenin mülkü tarafımıza ait olup, fotokopi veya yazıcı ofisinize, işyerinize ücretsiz olarak kurularak sizin kullanımınıza tahsis edilir. Kiralayacağınız cihaza veya sarf malzemeye kesinlikle para ödemezsiniz. Yedek parça, toner ve teknik servis tamamen ücretsizdir. Siz sadece aylık olarak çektiğiniz kopy sayısına göre ayarlanmış kira bedelini ödersiniz.

Kopyabaşı uygulamasında ise cihazın mülkü müşteriye ait olup, sonrasında müşteriyle uygun bir ücret karşılığı kopya başı anlaşılan sistemdir. Bu uygulamada müşteri aynı kiralık makine sisteminde olduğu gibi sarf malzeme toner ve işcilik bedeli ödemez yapılan uygun fiyatlı kopyabaşı anlaşma tutarını öder, bu tutar aylık çekim adedi çarpı anlaştığımız kopyabaşı tutar hesaplanarak ortaya çıkan tutardır. Bununla da cihazın aylık taksidi toplandığında kira bedeli bulunmuş olur.